У Львові відкрився ще один майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів

На вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) відкрили вже другий у місті майданчик для для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. 

Проект націлений на те, аби зменшити потрапляння негабаритних та будівельних відходів в сміттєві контейнери, пише пресслужба ЛМР,

“ми намагаємося викорінити негативну практику й впровадити нові, якісні стандарти в сфері збору великогабаритних та будівельних відходів. У першу чергу, це дасть змогу збільшити кількість відібраної вторсировини і зменшити кількість відходів, які потрібно вивозити з міста. За таким алгоритмом працює Європа, забезпечуючи оптимальну ефективність роботи контейнерних майданчиків, шляхом зменшення навантаження на них. Це беззаперечно позитивний досвід, і ми маємо якнайшвидше його впровадити в українські реалії”, — повідомив директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

ідходи на майданчику на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) прийматимуть лише від фізичних осіб (мешканців м. Львова), які повинні надати наступні документи та інформацію:

  • документ, що підтверджує проживання у м. Львові (копію паспорту, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення);
  • контактні дані (адреса, номер телефону).

Від однієї особи приймають відходи у кількості:

  • меблі, побутові прилади — не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);
  • дрібні будівельні відходи — не більше 1000 кг в місць (насипом);
  • скло — не більше 20 кг в місяць;
  • шини легкових автомобілів — 4 шт. один раз в рік.

Кількість відходів, які можна здати, спеціально обмежили, щоб послугою не зловживали підприємства.

Це уже другий у Львові пункт для прийому великогабариту. Перший майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у м. Львові був організований на вул. Жовківській, 18. Роботу він розпочав 1 серпня 2018 року безпосередньо на території ЛКП “Львівспецкомунтранс”. З моменту його відкриття, послугою скористалося 302 мешканці міста (з них 142 мешкаці шевченківського району, а решта мешканці з інших районів). Зокрема, львів’яни здали: 119 шт. меблевих виробів, 94 шт. побутової техніки, 122 шт. шин, 285 шт. виробів з дерева та 45 шт. виробів зі скла та 24745, 7 кг будівельного сміття.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!