У Львові відкриють 21 додаткову групу у садочках

Опубліковано 11 Квітня 2018 о 16:00

У Львові за кошти міського бюджету тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, а також проводяться роботи зі збільшення кількості груп дошкільної освіти у діючих садках. Отже, у 2018 році буде відкрито 21 додаткову групу у садочках, що дасть змогу охопити 600 дітей дошкільною освітою. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Для батьків найголовнішим є те, щоб вони могли довірити свою дитину вихователям у садочках, а в подальшому вчителям у школі. Ми, в свою чергу, повинні забезпечити якісні умови для дітей і у садочках, і у школах»,- зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

Отже, у 2018 році додатково буде відкрито 21 група, а саме:

·               8 груп при ДНЗ № 156 (м.Винники)

·               4 групи (Будинок школяра)

·               4 групи (вул. Олесницького, район Левандівки)

·               3 групи ( при СЗШ№ 70)

·               2 групи (ДНЗ № 17).

Щоб забезпечити прозоре зарахування дітей та дати можливість контролювати чергу, у 2013 році було створено та запроваджено електронну реєстрацію, яку з моменту запуску постійно вдосконалюють, враховуючи побажання та зауваження батьківської громади та освітян.

«Однією із найважливіших проблем, яка є у місті – це є забезпечення дітей дошкільною освітою. Тому місто робить усе можливе для того, аби щороку відкривати якомога більшу кількість груп, щоби усі діти були забезпечені дошкільною освітою.

Звичайно робимо багато, але, на жаль, на сьогоднішній день, не все нам вдалося зреалізувати, оскільки слід врахувати деякі моменти. Те, що у нас в місті виховується більше 1 тис дітей, які проживають за межами міста Львова, окрім того в межах 1 тис дітей – це є дітки, яким вже виповнилося 6 років, вони могли би іти до школи, але батьки прийняли рішення про те, що вони ще відвідуватимуть дошкільний навчальний заклад.

Найголовнішим питанням – це є прозорість зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів. Ми будемо намагатися робити усе для того, щоб батьки чітко могли розуміти, до якого садочка їм найзручніше зарахувати свою дитину»,- наголосила Зоряна Довганик.

Зазначимо, що торік було відкрито додатково 26 груп, а саме: ДНЗ №№ 9 (5 груп), 116 (2 групи), 17 (7 груп), 39 (4 групи), 35 (1 група), 166 (1 група), 150 (2 групи), 48 (1 група), 127 (1 група), 14 (2 групи) до яких зараховано 650 дітей, та 29 груп короткотривалого перебування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, до яких зараховано 625 дітей.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM