У Львові відремонтували й оновили обладнання пологового будинку

Сьогодні, 2 жовтня, у пологовому відділенні КНП «3-я міська клінічна лікарня м. Львова», що на вул. Рапопорта, відремонтували три післяпологових палати спільного перебування матері й дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених. А завдяки проектам громадського бюджету, закуплено низку обладнання, серед якого — білірубінометр, дихальний апарат та дихальний реаніматор, пульсоксиметр, монітор пацієнта, лампи для фототерапії, повітряний компресор, вакуумний аспіратор. Це значно покращить надання невідкладної допомоги немовлятам.

Так, під час планового закриття у червні–липні цього року в пологовому відділенні на вул. Рапопорта проведено низку ремонтних робіт, повідомили у пресслужбі міської ради.

Зокрема, відремонтовано коридор 1-го поверху відділення на суму 430 тис грн, та замінено двері горища на протипожежні на суму 14,4 тис грн. За позабюджетні кошти відремонтовано три післяпологових палати спільного перебування матері і дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених на загальну суму 200 тис грн.

Читайте також:   На Львівщині на ґрунтовій дорозі застряг автомобіль швидкої (фото)

Завдяки реалізації проекту громадського бюджету «Дай немовляті шанс на повноцінне життя», придбано обладнання на загальну суму понад 2,8 млн грн. А це:
— апарат дихальний дитячий — 679,9 тис грн;
— пульсоксиметр — 56,9 тис грн;
— монітор пацієнта — 197,5 тис грн;
— три лампи для фототерапії — 530,2 тис грн;
— два повітряні компресори модель — 185,7 тис грн;
— три двошприцеві насоси — 201,2 тис грн;
— аспіратор вакуумний медичний — 51,5 тис грн;
— дихальний реаніматор новонароджених (з компресором) — 159,4 тис грн;
— інфрачервоний обігрівач для новонароджених — 383 тис грн;
— три обігрівачі для новонароджених — 406 тис грн.

Також, в рамках реалізації малого проекту громадського бюджету, придбано транскутанний білірубінометр, вартістю 298,8 тис грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!