У Львові відремонтували й оновили обладнання пологового будинку

Сьогодні, 2 жовтня, у пологовому відділенні КНП «3-я міська клінічна лікарня м. Львова», що на вул. Рапопорта, відремонтували три післяпологових палати спільного перебування матері й дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених. А завдяки проектам громадського бюджету, закуплено низку обладнання, серед якого — білірубінометр, дихальний апарат та дихальний реаніматор, пульсоксиметр, монітор пацієнта, лампи для фототерапії, повітряний компресор, вакуумний аспіратор. Це значно покращить надання невідкладної допомоги немовлятам.

Так, під час планового закриття у червні–липні цього року в пологовому відділенні на вул. Рапопорта проведено низку ремонтних робіт, повідомили у пресслужбі міської ради.

Зокрема, відремонтовано коридор 1-го поверху відділення на суму 430 тис грн, та замінено двері горища на протипожежні на суму 14,4 тис грн. За позабюджетні кошти відремонтовано три післяпологових палати спільного перебування матері і дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених на загальну суму 200 тис грн.

Завдяки реалізації проекту громадського бюджету «Дай немовляті шанс на повноцінне життя», придбано обладнання на загальну суму понад 2,8 млн грн. А це:
— апарат дихальний дитячий — 679,9 тис грн;
— пульсоксиметр — 56,9 тис грн;
— монітор пацієнта — 197,5 тис грн;
— три лампи для фототерапії — 530,2 тис грн;
— два повітряні компресори модель — 185,7 тис грн;
— три двошприцеві насоси — 201,2 тис грн;
— аспіратор вакуумний медичний — 51,5 тис грн;
— дихальний реаніматор новонароджених (з компресором) — 159,4 тис грн;
— інфрачервоний обігрівач для новонароджених — 383 тис грн;
— три обігрівачі для новонароджених — 406 тис грн.

Також, в рамках реалізації малого проекту громадського бюджету, придбано транскутанний білірубінометр, вартістю 298,8 тис грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!