У Львові відремонтували перехрестя вул. Тролейбусна–Рубчака і змінили дорожній рух: подробиці (фото) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

У Львові відремонтували перехрестя вул. Тролейбусна–Рубчака і змінили дорожній рух: подробиці (фото)

На перехресті вул. Тролейбусна–Рубчака проведено ремонтні роботи зі зміною організації дорожнього руху. Про це пише прес-служба міськради Львова. 

Замовником робіт на перехресті вул. Тролейбусна–Рубчака була наша адміністрація. Однак, ініціатива була від управління транспорту, оскільки ЛКП “Львівелектротранс“, змінив схеми виїздів тролейбусів з депо. Відповідно виникла необхідність провести роботи зі зміни організації дорожнього руху на цьому перехресті. Тому було розроблено проект робіт, згідно з яким на вул. Тролейбусній облаштовано тротуари, відбулося перенесення зупинок, встановлення дорожніх знаків і нанесення розмітки. Вартість робіт 3 млн 200 тис грн. Роботи розпочалися у травні, й, станом на зараз, все завершено», — розповів Орест Тимчишин, голова Франківської районної адміністрації.

За його словами, проект ремонтних робіт на вул. Тролейбусна–Рубчака розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«Найбільше до розробки і втілення проекту доклався Олег Міхновський. Згідно з проектом, на вул. Тролейбусній з’явилися ділянки з чіткими чотирма смугами руху: три — для руху прямо, одна — для лівого повороту на вул. Рубчака. Люди з вадами зору можуть записати вул. Тролейбусну до свого активу, адже там вистелено тактильну плитку. Також облаштовано тротуари, якісні пішохідні переходи та ін. Тепер колись безформне небезпечне перехрестя набуло логічних форм», — відзначив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM