У Львові відремонтують дорогу від Замарстинівської до Брюхович

Дорогу, яка веде від вул. Замарстинівської до смт Брюхович, відремонтують. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі міської ради після засідання виконкому.

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету ЛМР «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік», буде виділено кошти ЛКП «Львівавтодор» на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Як розповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, передбачено виділити кошти ЛКП «Львівавтодор» на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію частини вулиці Замарстинівської, від будинку № 274 до межі міста, яка веде до Брюхович, і є в дуже поганому стані (вартість — 100 тис грн.).

Читайте також:   У «день тиші» поліцейські реагуватимуть на порушення виборчого законодавства

«Там облаштують дощову каналізацію, реконструюють дорожнє покриття, буде пішохідна зона. Велодоріжку та зовнішнє освітлення місто облаштувало раніше», — пояснює посадовець.

Також буде виділено 100 тис грн на виготовлення ПКД на продовження трамвайної колії на вул. Миколайчука до лікарні швидкої допомоги.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!