У Львові відремонтують трамвайну колію за маршрутом трамвая № 3

Опубліковано 18 Липня 2019 о 10:01

Ремонтні роботи можуть розпочатися найближчим часм.

Про це розповів очільник “Варта1” і депутат міської ради Львова Ігор Зінкевич.

“Маю повідомити приємну новину для мешканців вулиць Сахарова і Княгині Ольги, а також прилеглих мікрорайонів — за моїм наполяганням Львівська міська рада виділила ЛКП “Львівелектротранс” 24 мільйони гривень як поповнення статутного капіталу підприємства із бюджету розвитку Львова. Ці кошти мають бути скеровані в т. ч. на проведення ремонту трамвайної інфраструктури. Про це мене повідомила директор департаменту економічного розвитку ЛМР пані.
Нагадаю, що я неодноразово звертався до влади міста із проханням провести поточний ремонт трамвайної колії на вулицях Сахарова і Княгині Ольги із заміною зношених шпал та рейок і виправкою колії. Це необхідно, щоб закуплені в Берліні трамваї “Tatra KT4DM” не зношувалися передчасно, через поганий стан колії. Також я просив на трамвайних зупинках облаштувати підвищені посадкові платформи висотою 25 сантиметрів для зручної посадки-висадки пасажирів. Окрім того, необхідно провести роботи із відновлення кабельних мереж, які живлять тягові підстанції № 22 і 26, а також тих кабелів, які живлять безпосередньо трамвайну колію”, — зазначив Зінкевич. 

Фото: “Варта1”

Відповідно до інформації, від заступника міського голови Львова Сергія Бабака, на ремонт колії і контактної мережі вздовж трамвайного маршруту № 3 потрібно 5,321 млн грн, на облаштування зупинок — 1,371 млн грн, а на капремонт кабельних мереж — ще 3 млн грн.
Перерахованої “Львівелектротрансу” суми є достатньо для проведення цих ремонтних робіт. Тому разом із мешканцями району очікую на початок ремонтних робіт уже найближчим часом.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM