У Львові відреставрують чотири храми

Святині Львова реставрують у співпраці з польським Міністерством культури і національної спадщини (МКіНС) Республіки Польща, в рамках програми ревалоризації у Львові об’єктів спільної культурної спадщини Польщі та України, тривають реставраційні роботи у храмах Львова. Проекти фінансує Міністр культури Республіки Польща, реалізуються вони у співпраці з управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії

У 2017 році будуть продовжені реставраційні роботи в бічній каплицi Розiп’ятого Христa (каплиці Яблоновських), яку вважають за одну з найцінніших у соборі. Та реставрацію вітражiв Остробрамської Божої Матері та Бичованого Ісуса, які знаходиться в вікнах південної стіни пресбітерію.

  • цьогорічних реставраційних робіт складатиме 217 000 PLN (~1,47 млн. грн.).

Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці

У 2017 році будуть проведені реставраційні роботи на південній стіні нефу. Роботи виконують польські і українські реставратори.

Вартість цьогорічних реставраційних робіт складатиме 133 500 PLN (~913 000 грн.).

Храм святих апостолів Петра й Павла (колишній костел ордену Єзуїтів)

 

У 2017 р. будуть продовжені реставраційні роботи на склепінні пресбітерію. Вартість цьогорічного етапу реставраційних робіт становитиме 400 000 PLN (~2,8 млн. грн.).

Костел святого Антонія Падуанського

Також у 2015 р. розпочався проект комплексної реставрації головного вівтаря. Вартість реставраційних робіт склала 55 000 PLN (~ 380 000 UAH).

Вартість цьогорічного етапу реставраційних робіт становитиме 137 000 PLN (~ 945 000 грн.).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!