У Львові відзначили Всеукраїнський День рятівника (фото, відео)

Опубліковано 17 Вересня 2019 о 13:56
Сьогодні, 17 вересня, у Львові відзначили День рятівника. Про це повідомив, з місця події, кореспондент “Варта1”.

Щороку цього дня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року це свято відзначають люди, які обрали своєю професією порятунок життя людей.

День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

“Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята — Дня рятівника! Це свято сильних і відважних людей — професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. На нас покладено нелегку та дуже почесну місію. Суспільство цінує героїчну працю рятувальників, їх мужність, силу і витримку, визнаючи нашу професію суспільно-важливою та необхідною. Кожного дня виникають такі ситуації, коли надія людей залишається виключно на рятувальників”, — привітав колег начальник ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін.

У Львові рятувальники відзначили свій професійний день на вулиці Підвальній, 6, у Головному управлінні ДСНС у Львівській області.

Привітали та відзначили рятувальників мер міста Андрій Садовий, очільник ЛОДА Маркіян Мальський, а також голова ЛОР Олександр Ганущин. 

Біля управління також розвішали виставку дитячих малюнків до Дня Рятівника.

Нині всі рятувальники України підпорядковуються Державній службі з надзвичайних ситуацій, яка забезпечує реалізацію державної політики у сферах цивільного захисту, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб, а також профілактику травматизму невиробничого характеру.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM