У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Володимира Бойківа та Миколи-Олега Паньківа (фоторепортаж, відео)

У п’ятницю, 5 лютого, у Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні Володимира Бойківа (з нагоди 66-ї річниці від дня народження) та Миколи-Олега Паньківа (із нагоди 46-річниці від дня народження). Про це повідомив кореспондент “Варта1”.

Захід відбувся біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові, на вулиці Підвальній 6 в межах проекту “Небесна Сотня. Жива пам’ять”.

Рідні Героїв, спільно з владою та громадськістю, поклали квіти та лампадки до Меморіалу.

Бойків Володимир Васильович (05.02.1955–19.02.2014)

Увечері 18 лютого 2014 року Володимир пішов на Майдан. Востаннє зателефонував дружині, сказав, що стоїть біля водометів на Інститутській, і зв’язок обірвався. В ніч на 19 лютого отримав три смертельні вогнепальні поранення. Похований на Полі почесних поховань Личаківського кладовища. У 2014 році родина Бойківих удостоєна звання «Шляхетна львівська родина».

Паньків Микола-Олег (06.02.1975 – 20.02.2014)

На Майдан їздив п’ять разів. Перший разіз дружиною Лесею, після побиття студентів. Тоді були у Києві три доби… Потім їхав знову і знову. «Хто ж поїде, як не ми? Треба Україну рятувати»,повторював не раз Микола.

20 лютого 2014 року на вул. Інститутській виносив поранених і вбитих. Снайпер поцілив йому в груди. Помер дорогою до лікарні. Йому було 39 років. Доньці Юлі на той час виповнилося 12 років, а синові Тарасу8.

Додамо, що це перший захід у межах проекту «Небесна Сотня. Жива пам’ять», який є продовженням проєктів трьох попередніх років, які вшановували Героїв Небесної Сотні Львівщини з нагоди дня народження кожного з них.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!