У Львові вшанували пам’ять Ігора Білозора (фото)

Опубліковано 24 Березня 2019 о 19:00

Сьогодні, 24 березня, виповнюється 64-та річниця з дня народження відомого українця, народного артиста України, лідера ВІА «Ватра» Ігора Білозора. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі, де похований композитор, вшанували його пам’ять. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Зокрема, представники влади, громадськість, родина та друзі композитора поклали квіти та лампадки до могили митця. Опісля представники духовенства провели чин панахиди. Також рідні і близькі поділились своїми спогадами про Ігоря Білозора.   

Ігор Білозір народився 24 березня 1955 року, у місті Радехові, на Галичині. Навчався у Радехівській ЗОШ № 1. Перші музичні композиції І. Білозора виконував шкільний вокально-інструментальний ансамбль, а перший професійний запис відбувся у 1969 році на Львівському радіо в передачі «Мандрівний меридіан».

Навчався у Львівському музично-педагогічному училищі та Львівській консерваторії. Стажувався у США та Канаді.

Від 1977 року — керівник ВІА «Ритми Карпат» Львівського автобусного заводу, від 1979 — художній керівник і соліст ВІА «Ватра» Львівської обласної філармонії, що виконує більшість його пісень донині.

Побитий 8 травня 2000 року у кав’ярні «Цісарська кава», що на проспекті Шевченка, у Львові. Внаслідок завданих травм, 28 травня 2000 року помер у лікарні. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі (поле № 2).

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM