У Львові вшанували пам’ять загиблого в АТО медика Тараса Кончевича (фото)

Гвардійці, друзі та рідні вшанували пам’ять загиблого капітана медичної служби Тараса Кончевича. Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

У його рідному місті Щирець, відбулась поминальна літургія за загиблим. Після чого у Львові, на Личаківському цвинтарі, де похований український захисник, нацгвардійці та рідні помолились біля його могили.

Капітан медичної служби Тарас Кончевич був начальником медичного пункту у 7 мобілізованому батальйоні 2 Галицької бригади Нацгвардії України. До початку мобілізації працював головним лікарем Звенигородської лікарні.

У вересні 2014 року Тарас добровільно прийшов до лав Нацгвардії, аби їхати захищати країну. Вперше зазнав поранення, але вже у січні 2015 року поїхав на фронт вдруге.
9 лютого 2015 року машина «швидкої» їхала назустріч медичному екіпажу, з яким зник зв’язок. Тарас Кончевич в цей час перебував у медичному БТРі. Під час евакуації поранених медичний екіпаж потрапив у засідку поблизу Логвіново. Тарас вирушив на допомогу і теж потрапив під обстріл.

Тіло капітана та інших його побратимів кілька разів намагались вивезти з зони обстрілу. Але лише 21 лютого вдалось домовитись з терористами про обмін.

Поховали нацгвардійця 25 лютого на Личаківському цвинтарі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!