У Львові вшанували загиблих у Скнилівській трагедії (ФОТО)

Сьогодні, у 19-ту річницю авіакатастрофи, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів», рідні, близькі, друзі та знайомі, усі небайдужі львів’яни разом із представниками влади вшанували пам’ять загиблих спільною молитвою і покладанням квітів.Про це інформує пресслужба львівської міської ради.

У капличці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії, що біля летовища, відслужили Божественну Літургію та Парастас за загиблими. Опісля усі вирушили до «Сегменту пам’яті» на аеродромі, де поклали квіти.

Родинам загиблих в авіакатастрофі виплатять матеріальну допомогу. Тож по 2 тис грн отримали 56 людей (загальна сума виплат становить 112 тис грн). Також цього року запроваджено пільги 50 % на усі житлово-комунальні послуги на кожну особу (на всіх 56 осіб). Водночас, з початку цього року запроваджено непрацездатним членам сімей доплату до пенсії — 29 особам до двох прожиткових мінімумів.

Нагадаємо, у цей день, 27 липня 2002 року, на Скнилівському летовищі сталася одна з найбільших катастроф в історії авіаційних шоу

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!