У Львові вимагають онлайн-звітності про роботу громадського транспорту (ФОТО)

Повторне звернення із вимогою щоденної звітності про роботу громадського транспорту подав львівський депутат міської ради Ігор Зінкевич на ім’я мера міста — Андрія Садового. Про це пише “Форпост”.

“Хоча минулого року наше місто придбало 150 нових автобусів великого класу, кардинального покращення роботи громадського транспорту у Львові не відбулося. Як депутат, часто отримую скарги від мешканців на те, що ні комунальні, ні приватні перевізники часто не виконують встановлені графіки руху, а кількість транспортних засобів на маршрутах не відповідає тій, яка вказана у паспортах маршруту.

Громадські організації ГО «За якісний транспорт» (For high-quality transport, які проводять моніторинг роботи транспорту на основі даних GPS-моніторингу теж фіксують недостатній випуск автобусів на маршрути і стверджують, що значна кількість нових автобусів, які належать комунальному перевізнику так і стоїть на території автопарку і не виїздить на маршрути.

Функцію GPS-моніторингу за рухом громадського транспорту у місті Львові виконує ЛКП “Львівавтодор”. За словами керівника ЛК АТП № 1 пана Хамули, саме це підприємство володіє об’єктивними даними про роботу громадського транспорту.

З огляду на це, надсилаю повторне депутатське звернення (на цей раз — на ім’я міського голови Львова Андрія Садового), щодо щоденної публікації на сайті Львівської міської ради звіту ЛКП “Львівавтодор” про роботу громадського транспорту Львова за даними GPS-моніторингу.

Вважаю, що така інформація підпадає під дію Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про статус депутатів місцевих рад”, як необхідна для здійснення депутатських повноважень з контролю за роботою громадського транспорту.

Також прошу відновити на сайті Львівської міської ради сторінку, на якій би в режимі онлайн відображався рух громадського транспорту. Така сторінка раніше була на цьому сайті, але потім таємничим чином зникла з нього”, — пише депутат у себе на сторінці.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM