У Львові взялись за вулицю, яка не бачила ремонту 40 років (фото)

Сьогодні, 10 серпня, було оглянуто хід ремонтних робіт вулиці Запольської, що у Личаківському районі Львова. Тут розпочали капітальний ремонт, зокрема, відновлення покриття проїзної частини та тротуарів.

Весь обсяг робіт мають встигнути до свята Покрови, 14 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

«Цю дорогу не ремонтували щонайменше 40 років. На сьогодні покриття тут практично нема. Також відносно недавно тут прокладали каналізаційний колектор», — розповів голова Личаківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Вартість робіт, які виконує ТОВ «Трансбудторг», складає 3 млн грн.

За інформацією Личаківської районної адміністрації, загальна протяжність вулиці, яку ремонтують, складає 328,46 м, загальна площа покриття — 2134 м кв.

Як додав Орест Тимчишин, на сьогодні у Личаківському районі ремонтують вулицю Юнацьку, вулицю Бринського, вулицю Розкіш.

«Триває капітальний ремонт вулиці Лісної на ділянці від вулиці Піскової до вулиці Лисенка. Тротуари тут вже відремонтовано, зараз йде мощення бруківки. Плануємо до Дня Незалежності проїзд тут відкрити, за винятком ділянки на повороті. Також на завершенні — капітальний ремонт підпірної стінки на вул. Березовій», — зазначив Орест Тимчишин.

Також ремонтують дороги у населених пунктах, які належать до Львівської міської територіальної громади.

«Вчора відбувся тендер на ремонт вулиці, яке веде до залізничного вокалу у селі Підбірці. А минулого тижня проводили поточний ремонт широкими картами  центральної дороги у Лисиничах», — уточнив Орест Тимчишин.

На капітальний ремонт доріг у Личаківському районі на цей рік передбачено близько 35 млн грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!