У Львові з 20 жовтня відбудуться зміни у русі кількох тролейбусних маршрутів

Від завтра, 20 жовтня, у зв’язку із виконанням робіт з реконструкції тролейбусної лінії на ділянці від вул. Городоцької до вул. Виговського, за тимчасовою схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут №29.

Як повідомили “Варта1” у ЛМР, тролейбуси курсуватимуть так:

Аеропорт–вул. Любінська–вул. Окружна–вул. Кульпарківська–Привокзальний ринок–Університет–вул. Городоцька–вул. Кульпарківська–вул. Окружна–вул. Любінська–Аеропорт». Відповідно, маршрут зі сполученням Аеропорт–вул. Захисників України курсувати не буде.

Одночасно, у зв’язку з наступним етапом реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська–вул. Володимира Великого від завтра, 20 жовтня, відбудуться зміни у русі кількох тролейбусних маршрутів.

Зокрема, маршрут № 22 курсуватиме так: Автовокзал–вул. Володимира Великого–вул. Кульпарківська–Університет–вул. Городоцька–ст. Скнилів–вул. Ряшівська–вул. Виговського–вул. Наукова–Автовокзал.

Маршрут № 23 — вул. Хуторівка–вул. Ш. Руставелі.

Маршрут № 23А курсувати не буде.

«Маршрут № 23 курсуватиме зі змінами, а маршрут № 23А не курсуватиме 2 тижні — саме стільки триватимуть роботи на кільці вул. Кульпарківська–вул. Володимира Великого.

Тролейбуси № 22 та № 29 курсуватимуть за вказаними маршрутами до відкриття для проїзду перехресть вулиць Антоновича та Героїв УПА з вулицею С. Бандери», — зазначив начальник управління транспорту Орест Олеськів.

Після виконання робіт на кільці реконструкцію тролейбусної лінії проводитимуть на вул. Кульпарківській на ділянці до вул. Наукової.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!