У Львові з нагоди відкриття Олімпійських Ігор урочисто підняли Державний прапор України та Прапор НОК (фото, відео)

У п’ятницю, 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані, відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Церемонії розпочалася о 15:00 годині біля головного флагштоку області в сквері поблизу будівлі Львівської обласної державної адміністрації.

Такі вже традиційні церемонії відбуваються також і в інших обласних та районних центрах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, виховання патріотичних почуттів уболівальників та підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях останнього чотириріччя.

Церемонія відкриття в Республіці Корея, у якій п’ятеро дітей із сільської провінції зустрічатимуться з різними казковими пригодами, розпочнеться 9 лютого о 20:00 за місцевим часом і буде присвячена миру. Всього у виставі буде задіяно 2000 осіб, а також використані технології Reality та 5G.

Фото та відео Ігор Зінкевич

 

 

Posted in Львів, НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО
Çàãðóçêà...