У Львові з вікна лікарні швидкої допомоги випав чоловік

Опубліковано 24 Березня 2020 о 10:42

Сьогодні, 24 березня, приблизно о 08.00 год., з 5 поверху лікарні швидкої медичної допомоги,  за адресою вул. Миколайчука, 9, вистрибнув чоловік. Пацієнт зранку захотів піти помолитися до каплички, а потім відчинив вікно і вистрибнув. Від отриманих травм, чоловік помер. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Пацієнт поступив до нас 22 березня ввечері. За цей час його загальний стан покращився.

Сьогодні зранку він побажав піти помолитися до каплички, яка є у нас у лікарні. Пішов туди разом з дружиною. Після молитви сказав, що хоче подихати повітрям і підійшов до вікна. Відчинив вікно і вистрибнув. Жінка і медсестра не змогли його затримати. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Чоловіку було 72 роки.

Зараз в лікарні працює поліція, також ми провели своє розслідування — спілкувалися з усіма працівниками, які були дотичні до його лікування”, — розповіла Леся Кобецька, медичний директор з лікувальної роботи міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

ОНОВЛЕНО: Поспілкувавшись з родичами загиблого, кореспонденту видання “Варта1” повідомили подробиці, які заперечують факт самогубства чоловіка.

Родичі зазначають, що у нього був високий артеріальний тиск (близько 200), загиблий насправді підійшов до вікна подихати, йому стало погано, перекотився через перила і не втримався.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM