У Львові з’явиться ще два нові пункти вакцинації

Від завтра, 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там. Про це “Варта1” повідомили у пресслуджбі Львівської міської ради.

Як розповіла керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька, пункти вакцинації у середній загальноосвітній школі № 95 (вул. Кавалерідзе, 15) та Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) діятимуть упродовж п’ятниці, суботи та неділі із 10.00 до 18.30 год. Там забезпечать всі необхідні умови для роботи медичних працівників. В обох пунктах працюватиме по одній мобільній бригаді.

Для пацієнтів у цих пунктах вакцинації будуть доступні усі наявні вакцини: “Pfizer”, “AstraZeneca”, “Coronavac”. Аби вакцинуватись, можна попередньо записуватись, або ж просто приходити без запису.

Нагадаємо, у Львові функціонують стаціонарні пункти вакцинації упродовж робочих днів, та тимчасові пункти вакцинації — щоденно, включно й у вихідні. Тож охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини — “Pfizer”, “AstraZeneca”, “Coronavac”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!