У Львові за добу 13 людей отруїлися чадним газом

За минулу добу, у Львові п’ятеро сімей отруїлися чадним газом. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Вчора, 23 січня, близько 16:35 год., у м. Львові, у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Довбуша, 16ц, отруїлися, ймовірно, чадним газом сім’я із 3 осіб, у тому числі дитина 12 років. Потерпілих у стані легкого ступеня отруєння госпіталізовано у медичні заклади міста.

Близько 18:35 год., у м. Львові, у квартирі п’ятиповерхового багатоквартирного будинку на вул. Героїв Майдану, 3, отруїлася, ймовірно, чадним газом мешканка квартири, 1926 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою, кахельною пічкою.

Також, у квартирі чотириповерхового багатоквартирного будинку на Івана Франка, 90, отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 осіб, мешканців Полтавської області. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Квартира обладнана двофункційним газовим котлом.

Читайте також:   У Львові затримано "закладчика" наркотиків

Ввечечі, у квартирі трьохповерхового багатоквартирного будинку на вул. П. Війтовича, 14, отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 осіб у тому числі 2 дітей, віком 8 та 12 років. Двоє дітей у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у МДКЛ м. Львова. Квартира обладнана ПГ-4 та двофункційним газовим котлом.

Сьогодні, вночі, близько 02:50 год., у м. Львові, на вул. Стадників, у приватному трьохповерховому будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 осіб, у тому числі 1 дитина, віком 5 років. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у медичні заклади міста. Квартиру обладнано ПГ-4, газовою колонкою, газовим котлом КЧМ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!