У Львові за допомогою небайдужого затримано закладчика наркотиків (фото)

11 грудня, близько 13:30 год., в оперативний чат “DrugHuntersLviv” надійшло анонімне звернення, що у Стрийському парку біля колії ходить підозрілий чоловік, кладе щось в листя та біля дерев, після чого робить фото. Про це інформує “DrugHuntersLviv”.

Оперативно отримавши від аноніма опис особи та напрямок його пересування, дане орієнтування було передане працівникам патрульної поліції, які, у свою чергу, відреагували оперативно та прибули у вказану точку. Після чого почали пошуки невідомого, який себе дивно поводив, за кілька хвилин біля чоловіка, вже знаходились патрульні.

Невідомий помітно розгубився, взяв в руки смартфон і почав комусь телефонувати, а ще через мить повідомив, що йде в аптеку, поводив себе дивно.

Така поведінка працівникам поліції виявилася підозрілою і було вирішено провести поверхневу перевірку.

Невідомий спокійно виклав з кишені ключі та почав тікати, але фізична підготовка патрульних йому завадила: вже через 5 метрів він був у кайданках.

Невідомою особою виявився чоловік, який підробляє так званим “кладменом”, останній повідомив, що в його кишені знаходиться 7 згортків в ізолюючій стрічці та всередині психотропна речовина.

У присутності двох понятих згортки, в яких знаходилось 6 таблеток “екстезі”, 2 грами “канабісу” та 3 “марками LSD”, були вилучені.

Також вилучено 3 “закладки”, які молодик встиг сховати в листях.

Під час санкціонованих обшуків, слідчі Галицького відділу поліції виявили та вилучили за місцем проживання чоловіка речовини, схожі на амфетамін, канабіс, таблетки та порошок МДМА, електронні ваги, а також засоби для фасування. Загальна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить близько 50 тисяч гривень.

Тепер чоловікові загрожує кримінальна відповідальність згідно ст. 307 ККУ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!