У Львові за два тижні патрульні вилучили три мотоцикли

Протягом двох тижнів мотопатрульні зупинили за порушення ПДР три мотоцикли, які, в результаті, слідчі вилучили на арештмайданчик. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

Вчора, 13 червня, на вулиці Тролейбусній мотопатрульні зупинили мотоцикл марки “Yamaha” без номерних знаків.

30-річний мешканець Львівщини надав реєстраційний документ, який вважається втраченим у 2017 році і натомість виданий новий. Також, різнився номер двигуна, а на оригінальний номер, який викарбуваний на рамі, прикріплена табличка з іншим номером.

На місце події викликали дізнавача з відділу поліції № 3 Львівського районного управління поліції. Транспортний засіб вилучили на арештмайданчик.

Ще один випадок трапився на вулиці Луганській. 24-річний львів’янин надав документи на мотоцикл “Yamaha” з ознаками підробки.Водій виявився позбавлений права керування транспортними засобами на 10 років Сихівським районним судом.

Цього разу у водія виявили ознаки наркотичного сп’яніння, однак від перевірки він відмовився. На нього склали протокол за ч. 3 ст. 130 (особа двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП. Також на водія винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

Транспортний засіб вилучили слідчі.

Ще один випадок трапився на перехресті вулиць Зелена–Луганська. Під час перевірки мотоцикла “Yamaha”, виявилося, що свідоцтво про реєстрацію не закріплене за жодним транспортним засобом. Цей мотоцикл теж вилучили на арештмайданчик.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!