У Львові за кошти державного бюджету придбають квартири для 81 дитини-сироти

Опубліковано 16 Серпня 2019 о 15:49

Львівська міська рада підготувала пропозиції для надання місцевому бюджету субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа. Сьогодні виконавчий комітет затвердив ці пропозиції міської комісії, повідомляють у пресслужбі міської ради.

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження рішення комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно-монтажні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа від 15.08.2019 № 1».

Як пояснили в управлінні «Служби у справах дітей» ЛМР, комісія підготувала пропозиції для придбання житла за кошти державного бюджету для 81 дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа, на загальну суму понад 54 млн грн. Відтак, ці пропозиції подадуть на розгляд обласної комісії.

Зазначимо, у Львові є 81 особа, віком від 16 до 23 років, з них 11 з інвалідністю, які підпадають під цю програму.

До слова, у Львові, у рамках програми співфінансування міста з опікунами та програми співфінансування міста з ОДА, за період 2016−2019 рр. для дітей придбано уже 27 квартир.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM