У Львові зафіксовано незаконну зрізку 100 дерев (фото)

Вкотре в нашому місті з’являються повідомлення про варварське знищення та пошкодження зелених насаджень на його території. Про це повідомляє Управління екології ЛМР.

Зокрема за результатами перевірки фактів, наведених у зверненні депутата Львівської міської ради Р. Б. Іванціва від 25.10.2017 за №436/17/ДЗ, зареєстрованого відділом «Центр надання адміністративних послуг» 26.10.2017 за № 1337/10-ДЗ, спеціалістами державної екологічної інспекції у Львівській області та управління екології та ландшафтного планування департаменту містобудування Львівської міської ради 13.11.2017 зафіксовано зрізку 100 дерев, розташованих в районі вулиць Абхазька-Леннона-Студинського (поряд з будівлями №1 та №3 по вул. Леннона) у м. Львові. 

За даним фактом Державною екологічною інспекцією у Львівській області нараховані збитки, нанесені навколишньому середовищу, в сумі 52 589,5 (п’ятдесят дві тисячі п’ятсот вісімдесят дев’ять гривень 50 коп.), та складені відповідні адмінматеріали. Зазначені розрахунки разом з адмінматеріалами направлені до правоохоронних органів для встановлення осіб, винних у вчиненні даного порушення природоохоронного законодавства, та притягнення їх до відповідальності.

Сподіваємось на швидке та якісне слідство.

Нажаль за останній рік таке протиправне знищення дерев в місті не є поодиноке. Зокрема правоохоронними органами відкрито та розслідується ще три кримінальних провадження за фактом протиправного знищення дерев у значних кількостях на вул. Липинського, вул. Угорській та вул. Лазаренка.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!