У Львові “замінували” аеропорт: евакуйовують людей (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано 3 Травня 2019 о 11:13

Сьогодні, 03.05.2019 р., о 10:15 год., надійшло повідомленя про замінування у місті Львові декількох готелів, а також вокзалу та аеропорту. Повідомлення прийшло на електронну пошту ГУНП. Про це повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

Зараз, у Львівському аеропорту ім. Данила Галицького евакуйовують людей. Про це, з місця події, повідомив кореспондент “Варта1”.

“Станом на 11.00 год., людей евакуйовали. Всередині на місці події працюють кінологи та вибухотехніки. Периметр оточений. Вхід перекритий. Люди доступу до аеропорту не мають. Роботу летовища призупинено, у зв’язку з екстренними заходами”, — повідомляє кореспондент, Володимир Садовий.

ОНОВЛЕНО: Станом на 11.15 год.: вибухотехніки перевірили інформацію. Людей почали запускати в аеропорт. 

“Роботу летовища відновлено. Зараз, аеропорт працює у штатному режимі. Проте, на території аеропорту все ще присутні кінологи, слідчі та працівники поліції”, — зазначив кореспондент.

Подробиці замінування повідомив журналіст Микола Савельєв: “Людина, яка назвалась “Шамілем Басаєвим”, поінформувала поліцію, що вона замінувала у Львові шість важливих обєктів інфраструктури й харчування і перелічила їх. У кінці повідомлення поставила питання: “А тепер поиграем в игру: какой объект я подорву ПЕРВЫМ?” Саме тому зараз по всьому Львову в екстренному порядку працюють вибухо-технічні групи ГУ НП у Львівській області. Бо війну ніхто не скасовував. Про що більшість громадян забули…”

Фото, Відео: “Варта1”

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM