У Львові засуджено організатора незаконної міні-гуральні (фото)

Опубліковано 10 Червня 2019 о 13:58

Працівники Управління захисту економіки Львівщини та слідчого управління Головного управління Нацполіції у Львівській області, у жовтні 2018 року, виявили та припинили діяльність міні-цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю. Правоохоронці запобігли  надходженню на споживчий ринок області горілчаної продукції сумнівної якості, на суму в понад 200 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Поліцейські встановили, що львів’янин організував незаконне виробництво алкогольної продукції. Для маркування пляшок з горілкою  він використовував підроблені акцизні марки. 

Під час проведення обшуку у зловмисника вилучено майже 400 літрів спирту та спиртовмісної суміші, більше 500 підроблених марок акцизного збору, понад 300 пляшок з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для його виготовлення.

Також було виявлено та вилучено наркотичну речовину (канабіс) вагою у 8,94 грам.

За вчинення правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту)  Кримінального кодексу України, зловмисника засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM