У Львові затримали групу Інтернет-шахраїв з продукцією “Apple” (фото)

Сьогодні, 5 травня, у Львові, на вулиці Б. Тена, у рамках кримінального провадження відбулось затримання підозрюваних у шахрайстві. Масштаб злочину охоплює декілька областей України. Про це розповів голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

“7 мешканців Львова, вирішили «заробити» на довірливих громадянах. Понад 200 людей, замовило на їх сайті продукцію “Apple” (телефони, комплектуючі), перерахували кошти, і отримали, або нічого, або найдешевшу підробку бренду. Наразі, говоримо про близько 600 тис грн збитків. Хоча ошуканих набагато більше, такі є в кожному куточці країни. Сподіваюсь, вони, після публікації новини, поінформують про шахрайство щодо них і отримають статус потерпілих у провадженні, у тому числі, з метою заявлення позовів про відшкодування збитків”, — йдеться у повідомленні.

Також просять усіх, поширити назву сайтів, які наразі блокуються, але використовувалися впродовж 2019–2020 років для шахрайських схем:

i-park.com.ua/, i-center.com.ua/, iphone-room.com.ua/, apple-shop.org.ua/, myapple-box.com.ua/, http://www.ilook.com.uahttp://icloud.org.ua та http://air-store.com.ua

Це робиться для того, щоб мати можливість інкримінувати злочинній групі усі епізоди шахрайства

Наразі, триває проведення 17 обшуків у Київській, Волинській та Львівських областях у місцях злочинної діяльності групи.

Прокурори підписали підозри та клопотання про обрання мір запобіжних заходів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!