У Львові жінка намагалась продати рідну доньку в сексуальне рабство закордон (фото)

Опубліковано 12 Червня 2019 о 09:14

Поліцейські затримали 38-річну львів’янку, 11 червня, у Львівському міжнародному аеропорту, під час отримання 2700 доларів США. Після отримання грошей, жінка планувала передати свою 17-річну доньку для подальшої сексуальної експлуатації у Чеську Республіку. Про це повідомили у департаменті комінікації у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

“У ході досудового розслідування працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Львівської області встановили, що львів’янка підшуковує «клієнтів», аби продати свою доньку для сексуальної експлуатації”, — йдеться у повідомленні.

Поліцейські затримали жінку в аеропорту, під час отримання нею коштів за продаж дитини.

Варто зазначити, що затримана раніше неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), вчинення насильства в сім’ї (ст. 173-2 КУпАП), заняття проституцією (ст. 181-1 КУпАП).

Тепер жінці загрожує кримінальна відповідальність відповідно до ч. 3 ст.  149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.

Досудове розслідування триває.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM