У Львові зі школи звільнили вчителя після звинувачень у побитті учня

Вчителя трудового навчання звільнили з львівської школи № 92 після того, як учні заявили про побиття. 70-річний вчитель-пенсіонер Микола Вихрист пропрацював у цій школі лише місяць, раніше він також працював у сфері освіти. Про це пише “Zaxid.net”.

Про інцидент з боку вчителя трудового навчання Миколи Вихриста повідомила мама 6-класника Василина Добрянська, у “Facebook”. За її словами, у четвер, 25 лютого, її син розповів, що вчитель з трудового навчання підняв на нього руку.

«Хочу розповісти про вчителя трудового навчання із 92 школи Миколу Андрійовича. Вчора син розповів, як він з ними поводиться. Неодноразово принижував їх, і ще сміє піднімати руку. То за шию хапає, то руки викручує, а вчора відвів за шию в підсобне приміщення і вдарив у живіт кулаком мого сина. Свідком цього випадку став однокласник, який відкрив двері у це приміщення», — написала Василина Добрянська.

Директор школи № 92 Михайло Ковтало підтвердив виданню інформацію про випадок, що стався, 25 лютого, на уроці трудового навчання. За його словами, учні й раніше скаржились на агресивну поведінку вчителя. Його попереджали про зміну поведінки, а після випадку з учнем 6 класу — звільнили.

«Було десь потиснув руку, ще там щось. Я з ним порозмовляв, попереджав… Він ніби кулаком вчора вдарив у живіт. Але я той живіт дивився вчора — там ознак не було ніяких. Але я вчора йому [Миколі Вихристу] сказав, що треба звільнятися, якщо ви не можете себе стримати в нервах», — розповів Михайло Ковтало.

За його словами, вчитель прийшов на роботу у січні 2021 року. Пропрацювавши лише місяць, написав заяву на звільнення.

«У нас той предмет викладала вчителька, але вона пішла у відпустку по догляду за дитиною. Ми відкрили вакансію і такий вчитель прийшов, відповідальний і вимогливий. Але діти не завжди хотіли працювати, хтось сміявся, хтось у телефоні сидить. А він, я так помітив, нервувався. І він сам казав мені, що не витримує. А сьогодні я його звільнив. Тепер у нас є вакансія», — розповів Михайло Ковтало.

Директор також повідомив, що раніше Микола Вихрист працював на курсах для водіїв, а ще раніше — у профтехучилищі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!