У Львові звучатимуть сирени: людей просять взяти участь в опитуванні

Сьогодні, 20 листопада 2019 року запускатимуться електросирени у містах Львова, Буську, Городку, Жовкві, Самборі, Червонограді, Яворові, на території сільських рад Жидачівського, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського та Яворівського районів. Про це повідомляла “Варта1“.

У середу, 20 листопада, впродовж 5 хвилин — з 14.50 до 14.55 год. відбудеться навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення. Сирени вмикатимуть з навчальною метою, тому практичні заходи відпрацьовувати не будуть. Тож мешканців просять зберігати спокій.

Для визначення рівня та якості озвучення, проводитимуть електронне опитування мешканців.

“Чому для нас важлива Ваша участь в опитуванні щодо визначення рівня озвучення електросиренами територій міст обласного значення та районних центрів.
З 2017 року Львівська область, разом із Київською та Харківською областями, бере участь у пілотному проекті зі створення дослідного зразка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.
Протягом 2017–2019 років на території області встановлено 12 комплектів сучасних електронних сирен (БГО 900/1200) у містах Львові, Буську, Городку, Жовкві, Самборі, Червонограді, Яворові, 16 комплектів блоків оповіщення універсальних (БОУ-200) на території сільських рад Жидачівського, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського та Яворівського районів.
На 2020 рік заплановано встановлення ще п’яти комплектів БГО 900/1200 та 15 БОУ-200.
Відмінністю БГО 900/1200 та БОУ-200 від елктросирен “старого парку” є те, що окрім передачі сигналу “УВАГА ВСІМ” (переривчасте звучання електросирен) вони можуть транслювати мовні повідомлення.
Під час перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 20 листопада поточного року запускатимуться електросирени, у тому числі електронні. Ваші відповіді у опитуванні дадуть змогу визначити рівень озвучення територій”, — пояснюють у ЛОДА.

Аналіз цих даних дозволить підвищити ефективність озвучення територій вже встановленими електронними сиренами та уникнути помилок у встановленні їх у подальшому.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!