У мерії обговорили, як відбуватиметься святкування Великодня в режимі карантину

Опубліковано 25 Березня 2020 о 17:12

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками християнських конфесій для напрацювання спільного бачення майбутніх дій в умовах карантину.

Під час зустрічі обговорили, як відбуватиметься святкування Великодня та організація Пасхальних богослужінь під час карантину, інформує пресслужба ЛМР.

Під час сьогоднішньої зустрічі мер Львова проговорив із владиками:

  •     напрацювання моделі відзначення Великодня та організації Пасхальних богослужінь в умовах карантину.
  •     спільну роботу в допомозі потребуючим в умовах карантину;
  •     дотримання умов карантину під час проведення щотижневих богослужінь;
  •     важливість залучення духовенства до інформаційно-просвітницької кампанії;

Також було акцентовано, що, за потреби, Церква готова надати церковні приміщення для обсервації хворих на коронавірус на випадок загострення епідемії.

“Найперше дякую, що ви показуєте приклад молитовного стояння і приклад мудрості. Дякую, що в церквах є дезінфікуючі засоби, проводяться онлайн-трансляції богослужінь, просвітницька робота. Мусимо дбати одні про одних.

Читайте також:   Де і скільки найбільше хворих на COVID на Львівщині, — ЛОДА

Зі свого боку ми розробили чіткий алгоритм дій для забезпечення функціонування міста в час карантину, заходи для здійснення допомоги всім малозахищеним категоріям”, — наголосив мер Львова.

Відтак, представники духовенства розповіли, як сьогодні відбуваються богослужіння, про те, що продумують механізми проведення сповіді та чину похорону.

Особливу увагу на зустрічі було приділено обговоренню питання організації святкування Великодня і освячення пасок в умовах продовження карантину. Адже Великдень — це найбільше свято для всіх християн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM