У мерії озвучили виділену суму та терміни завершення робіт аварійного колектора на Винниченка

Сьогодні, 23 липня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади» і «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Із резервного фонду виділено 1,8 млн грн. Про це інформують у пресслужбі Львівської міської ради.

«Пропонуємо виділити з резервного фонду бюджету Львівської МТГ департаменту житлового господарства та інфраструктури кошти в сумі 1 870 610 грн на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів каналізаційного колодязя та загально-сплавного каналізаційного колектора на куті вул. М. Кривоноса і навпроти будівлі № 32 на вул. В. Винниченка», – доповіла Ліліана Римар, заступниця директора департаменту фінансової політики.

Так, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ремонт аварійного колектора на вул. Винниченка триватиме ще приблизно два тижні.

Також виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Нагадаємо, на початку липня компанія «Онур» розпочала першочергові протиаварійні роботи на каналізаційному колекторі, розташованому на вул. Винниченка, аби уникнути підтоплення та вимивання ґрунту.

Наразі, знято верхній шар асфальту, аби очистити колектор, на якому стався залом, та забезпечити витік води. Йдеться про колектор великого діаметра — 1,5 м на 1 м.

Фактично, по діаметру орієнтовно 4 м асфальт не мав основи, оскільки ґрунт вимило. Тому була небезпека, адже там їздить транспорт, до того ж важливо, щоб під час зливи не прогресувало вимивання ґрунту, яке там зараз є.

Наслідком перекритої вулиці стали значні затори.

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!