У міській раді показали відремонтовану Пекарську та назвали дату відкриття (фото)

З 1 вересня вул. Пекарську планують відкрити для проїзду транспорту.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», ремонтні роботи зосереджені на всьому відрізку — від вул. Шимзерів до вул. Тершаковців. Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 109,4 млн грн.

«У роботі зараз вся ділянка вул. Пекарської — від вул. Тершаковців до вул. Шимзерів. Усі комунікації ми поміняли, на 90 % зроблені тротуари, зроблені парковки і постелена основа для мощення дороги, зроблені велосмуги. По вул. Шимзерів також замінені всі комунікації і проводимо роботи з облаштування вуличного освітлення, мощення тротуарів і дорожнього полотна. Найважчим на вул. Пекарській була заміна каналізації і водопроводу. Також ми замінили дві теплотраси, газові мережі і всі під’єднання до будинків», — розповів Михайло Василишин, керівник реалізації проекту по вул. Пекарській від ТзОВ «Вельт-Капітал».

Розробив проект ремонту вулиці ЛКП «Інститут просторового розвитку. Керівник підприємства Олег Шмід відзначає, що після завершення ремонту вул. Пекарська стане доступною для всіх.

«На вул. Пекарській ми зреалізували багато нових проектних рішень за принципом «вулиці для всіх». Так, на вул. Пекарській є місце для пішоходів, велосипедистів, припаркованих авто і авто, які рухаються по транзиту. Біля медичного університет будуть облаштовані відпочинкові зони, де люди зможуть посидіти на лавочках і облаштуємо там питний фонтан. А облаштована велодоріжка на вул. Пекарській стане частиною загальної веломережі міста. Завдяки їй буде поєднано велосипедним рухом мікрорайон «Майорівка» з центром міста», — розповів Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

За його словами Шміда, після ремонту вулиця не звузиться, а навпаки — збільшується активна частина дороги за рахунок того, що з вулиці заберуть припарковані авто.

Нагадаємо, проектом реконструкції вул. Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку, передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, а також влаштування благоустрою території.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!