У міській раді прокоментували ситуацію з львівським сміттям на Рівненщині (відео)

У ніч на 8 червня, близько 20 тонн сміття зі Львова невідомі вивантажили вночі, поблизу сміттєзвалища села Копань, що на Рівненщині. Інформацію про це повідомило місцеве видання “Вечірнє Рівне”.

Серед відходів були виявлені накладні, квитанції, договори, а також використані пробірки на тестування COVID-19.

Заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак прокоментував ситуацію, вказавши, що львівські перевізники ТПВ не транспортують відходи на Рівненщину.

Він також сказав, що ретельно досліджуватиме цю ситуацію спільно з поліцією Рівненщини.

«Буквально декілька годин тому у ЗМІ з’явилась інформація що у с. Копань зафіксовано несанкціонований викид сміття і, начебто, за документами, які там виявили, є імовірність, що це сміття зі Львова. Після того, як я побачив цю інформацію у ЗМІ, я зв’язався із селищним головою та попросив уточнити деталі: коли відбувся інцидент, чи є дані машин та очевидці. Сільський голова повідомив, що люди бачили сміттєвози, які скидали відходи. Ця інформація є не точною, адже, як ми знаємо, на далекі відстані сміттєвозами відходи не перевозять, а транспортують зерновозами.

Наразі, я хочу сказати, що в той бік ми сміття не возили і не возимо. Ми завжди по кожному випадку, який стає нам відомий, проводимо розслідування. В даному випадку, завтра вже зранку на місце виїжджають представники департаменту ТПВ, які по сміттю, чеках, документах зможуть зрозуміти чи це сміття зі Львова чи ні. Якщо ж зі Львова, то де було місце забору, аби у першу чергу виявити хто із перевізників міг забирати це сміття, з якими контрагентами вони працювали, і хто міг таке зробити.

Також хочу сказати, що вже сьогодні я написав лист на Рівненське ГУ НП з клопотанням провести розслідування, щоб виявити цього порушника. Ще раз наголошую, що дії міської влади спрямовані на утилізацію сміття у виключно законодавчому руслі. Ми будемо розбирати усі деталі, і якщо від Рівненської поліції будуть запити, ми надамо інформацію про всіх перевізників та їх маршрути, для того, аби той, хто це зробив, поніс покарання повною мірою”, — зазначив Сергій Бабак.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!