У міській раді розповіли, коли планують розпочати роботи по перекриттю останньої ділянки вул. Личаківської

З п’ятниці планують розпочати роботи по перекриттю останньої ділянки вул. Личаківської. Про це повідомив сьогодні під час брифінгу міський голова Львова. Мова йде про ділянку від вул. Черемшини до Долішньої, інформує прес-служба ЛМР.

«Ми плануємо розпочати роботи по перекриттю з п’ятниці. Вчора відбулась велика зустріч, в тому числі, із залученням активістів, які мали багато ідей, як краще це перекриття робити. Враховуємо усі думки, фіналізуємо, зараз документи подали в поліцію на затвердження. В середу-четвер будемо мати вже фінальне рішення і кінцевий маршрут перекриття. Інших варіантів нема, бо вул. Личаківську треба закінчити і забути про неї. Робити це треба швидко, адже зараз погода сприятлива і це можна робити у повний світловий день», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як зазначає голова ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич, перед перехрестям вул.Личаківська – Мечникова встановлено запропоновану схему об’їзд. Однак невідомо ще чи це буде остаточний маршрут перекриття.

“Вже встановлено знак у напрямку якщо їхати з центру міста. Так виглядає запропонована схема об’їзду вул.Личаківської під час ремонту. Побачимо згодом чи ця схема буде остаточною”, повідомляє Ігор Зінкевич.

Детальнішу інформацію щодо перекриття вул. Личаківської буде повідомлено додатково.

 

Загрузка...