У Миколаєві жінку судять за вбивство немовляти, яке вона винесла на холод, щоб померло (фото)

Сьогодні у Центральному районному суді м.Миколаєва розпочався судовий розгляд обвинувального акту щодо 43-річної жінки, обвинувачуваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини). Про це повідомили у пресслужбі суду.

У ході засідання прокурор оголосив обвинувальний акт, відповідно до якого жінка, народила дитину в своїй оселі, що не опалювалась та лишила його в зазначеній будівлі, сподіваючись, що внаслідок переохолодження останній помре.

За декілька годин обвинувачена, повернулась та переконавшись, що дитина не померла, винесла немовля на вулицю. У результаті цих дій, внаслідок переохолодження, настала смерть дитини. Подія мала місце 18 грудня 2019 року.

Читайте також:   У Львові на вулиці виявлено тіло людини

Жінка провину визначала частково, вона підтвердила, що смерть дитини настала внаслідок її дій, проте заперечила наявність умислу на вбивство останнього.

Судом встановлено порядок дослідження доказів по справі.

Окрім цього, суд задовольнив клопотання прокурора та продовжив щодо обвинуваченої строк дії запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту до 22.03.2021 року.

Зазначене провадження розглядається колегією суддів у складі Галини Подзігун, Івана Дірка, під головуванням Оксани Мамаєвої.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!