У навчаннях “Rapid Trident–2021” взяли участь канадські винищувачі

Канадські винищувачі CF-18 взяли участь у навчаннях “Rapid Trident–2021”, що проходять в Україні. Про це інформує “Мілітарний”.

Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликали авіаційну підтримку під час навчальної демонстрації на військових навчаннях “Rapid Trident–2021”.

Канадські бойові літаки CF-18 та українські винищувачі СУ-27 пролетіли в небі над військовими позиціями для імітації удару по наземним об’єктам.

Також, до навчань залучаються і американські військові гелікоптери “Sikorsky UH-60 Black Hawk”, які на “Rapid Trident–2021” виконують навчально-бойові завдання в українському небі.

Окрім України та США, в них беруть участь військовослужбовці Болгарії, Канади, Грузії, Федеративної Республіки Німеччини, Італійської Республіки, Йорданського Хашимітського Королівства, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Ісламської Республіки Пакистан, Республіки Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії. Також до навчань долучився особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Також, було помічено на Flightradar24 літак-заправник Королівських Повітряних Сил Канади CC-150 Polaris, військо-транспортні С-17 та С-27.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!