У неділю відбудеться веломарафон «Львівська Сотка. Осінь»: маршрут і програма

Цієї неділі, 27 вересня, у Львові стартує одна з наймасштабніших подій велосезону в Західній Україні — «Львівська Сотка. Осінь» від “Lviv Bicycle Club”. Організатори заходу запрошують усіх велосипедистів долучитися до цієї події.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Львівська Сотка. Осінь» — це не змагання на час. Переможцем Сотки є кожен, хто фінішував, вклавшись у ліміт часу. Однак результати тих, хто фінішує першими, — це добрий мотиватор для усіх, хто прагне випробувати свої сили.

Веломарафон проходитиме у два етапи за таким маршрутом:

І-етап (10:20–11:00 год.): (пл. Ринок–вул. Памви Беринди–просп. Свободи–вул. Академіка В. Гнатюка–вул. Листопадового Чину–пл. Святого Юра–вул. Митрополита Андрея–вул. Митрополита А. Ангеловича–вул. Героїв УПА–вул. Кульпарківська–вул. Кульпарківська (до межі міста).

ІІ-етап (13:30–21:00 год.): Сокільники–Наварія–Пустомити–Липники–Милятичі–Вільховець–Бібрка–Стрілки–Стоки–Стрілки–Бібрка–Вільховець–Милятичі–Жирівка (фініш).

Зазначимо, що перекриття вулиць через веломарафон здійснюватись не буде, проте вранці під час урочистого відкриття на площі Ринок на 15−20 хв призупинять курсування трамваїв.

Організатор веломарафону — ЛМГО «Львівський Велоклуб» за фінансової та організаційної підтримки Львівської міської ради.

Програма заходу

7:30−10:15 год. — реєстрація учасників (пл. Ринок, 1)

10:15−10:20 год. — урочисте відкриття

10:20−10:55 год. — урочистий проїзд містом до лінії старту (пл. Ринок–вул. Кульпарківська до межі міста)

11:00−18:00 год. — старт другого етапу (Сокільники)

18:00 год. — фініш учасників у смт Жирівка.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!