У ніч на 15 серпня в зоні ООС загинуло двоє українських захисників (фото)

У ніч на 15 серпня, пізно ввечері, у зоні проведення операції Об’єднаних сил загинув Олексій Попко, а також 20-річний Олександр Колбун. Про це сьогодні повідомили на сторінках спільноти “Знай правду”, у “Facebook”.

Олексій Попко мешканець міста Дніпро, військовослужбовець 74-го окремого розвідувального батальйону загинув пізно ввечері, у зоні проведення операції Об’єднаних.

“Я вже не можу підібрати слів… я не розумію такого припинення вогню, коли з березня місяця 6 боєць з міста Дніпро віддає своє життя за захист нашої країни. Попко Олексій, 74 розвідбат, загинув від підступних дій окупантів. Залишились без сина батько та мати, без люблячого чоловіка та татуся жінка і маленька донька. Співчуття родині… Героям Слава! Про час та місце поховання Олексія повідомимо пізніше”, — зазначається у дописі.

Ще один захисник загинув у ніч на 15 серпня, у Луганській області.

Загинув Олександр Колбун, мешканець села Вівчицьк, Маневицького району, Волинської області, військовослужбовець одного з підрозділів Збройних Сил України.

Про це сьогодні, на своїй сторінці, повідомив голова Маневицької РДА Андрій Лиднюк.
“Позавчора, пізно увечері, отримали інформацію, що в зоні ООС загинув наш земляк мешканець с. Вовчицьк Олександр Колбун. На жаль, інформація підтвердилась. 20-річний юнак, у якого було досить не просте дитинство, загинув, виконуючи громадянський і військовий обов’язок у Луганській області. Співчуваю усім рідним, близьким і знайомим Олександра. Вічна пам’ять нашому земляку… Про дату похорону повідомимо пізніше”, — йдеться в повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!