У новорічну ніч на Львівщині працюватимуть півтори тисячі поліцейських

Опубліковано 31 Грудня 2019 о 11:30

Основні зусилля правоохоронці скеровуватимуть на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, порушень публічного порядку та використання піротехнічних засобів під час масових заходів. Про це повідомляє  відділ комунікації поліції Львівської області.

У Львові основну увагу правоохоронці традиційно приділятимуть охороні публічної безпеки у центральній частині міста, де проходить Різдвяний ярмарок, біля новорічної ялинки на проспекті Свободи та на площі Ринок. У районах — місцям, де проводитимуться масові заходи.

«Ми дуже ретельно спланували поліцейські заходи для охорони публічного порядку та дотримання законності у Львові та в області, старались передбачити усі ситуації, які можуть виникнути під час святкування зустрічі Нового року та готові надати мешканцям і гостям Львівщини якісні поліцейські послуги. Але безпека громадян у значній мірі залежить від самих громадян — не зловживайте спиртним, не використовуйте піротехнічні вироби, будьте взаємоввічливими та повідомляйте поліцейських про виявлені правопорушення. Щасливого Нового року», — зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

До завершення Різдвяних свят особовий склад поліції Львівщини працюватиме у посиленому режимі. Збільшено кількість нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких входитимуть експерти-вибухотехніки та кінологи. 

Поліцейські звертаються до мешканців Львова та області, а також до гостей нашого міста з проханням дотримуватись правил поведінки під час святкувань, не порушувати публічних порядок та поводитись відповідально. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM