У Новояворівську офіційно стартував опалювальний сезон

Сьогодні, 21 листопада, розпочали подачу тепла у оселі мешканців міста Новояворіськ. Упродовж доби, тепло надійде у домівки й до містян. Про це повідомили у пресслужбі львівської облдержадміністрації.

«Для нас дуже важливо, що у домівках населення багатотисячного міста Новояворівськ буде тепло. Над вирішенням цієї проблеми ми працювали безперервно і наполегливо, а відтак, сьогодні маємо результат. Львівська облдержадміністрація дякує усім, хто долучається до цього процесу. Сподіваємося, що невдовзі подамо тепло у Новий Розділ», — наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук, повідомив, що у місті Новий Розділ триває ліквідація проривів.

«Станом на сьогодні, нам вдалося ліквідувати два прориви теплотрас з трьох. Наразі у місті триває безперервна робота аварійної бригади. Ми плануємо завершити і ліквідувати останній прорив упродовж двогодинного терміну та отримати стабільний тиск у мережах», — додав Назарій Романчук.

Нагадаємо, що Новояворівську та Новороздільську теплоелектростанції «Нафтогаз Тепло» обслуговуватиме впродовж 36 місяців.

Окрім того, у межах стабілізації ситуації із теплопостачанням також триває забезпечення робітників матеріальними засобами та створення аварійного запасу на станціях, щоб вони після запуску могли безпосередньо виконувати свої функціональні обов’язки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!