У Нових Санжарах в іноземки загострилася гастроентерологічна хвороба

Опубліковано 23 Лютого 2020 о 16:00

В одного з евакуйованих громадян — загострення хронічної гастроентерологічної хвороби. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Ввечері, 22 лютого, в обсерваторі, де перебувають евакуйовані з Уханю люди, в іноземної громадянки з’явився біль у животі. Після огляду медичними працівниками було встановлено попередній діагноз. Після консультування медиків із спеціалізованим профільним обласним спеціалістом, до обсервації прибула екстрена допомога з фахівцями, які провели огляд пацієнта. Фахівці провели додаткове обстеження та діагностику, призначили лікування.

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Viktor Liashko, який, наразі, працює в оперативному штабі в зоні обсервації.

«Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм», – зазначив він.

Читайте також:   У Стебнику горів житловий будинок

Встановлено, що це загострення хронічної гастроентерологічної хвороби евакуйованої.

Лікарі склали план лікування, призначили дієтичне меню та залишили на спостереження в обсервації. Зараз евакуйована почуває себе добре. Наголошуємо, що ніяких ознак гострих респіраторних захворювань немає.

Решта евакуйованих пасажирів, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Вони також не мають жодних ознак гострих респіраторних захворювань.

Евакуйовані громадяни, екіпаж літака та супроводжуючі особи перебувають на обсервації в медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари», у Полтавській області, під постійним наглядом медиків.

Сьогодні 4 доба обсервації.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM