У п’яній агресії мешканець Житомирщини “відлупцював” надгробки (фото)

Опубліковано 25 Липня 2018 о 16:45

Відділ комунікації поліції Житомирської області повідомляє про викриття цвинтарного вандала. Чоловіка, якого поліцейські обґрунтовано підозрюють у низці крадіжок з будинків односельчан, нині, 25 липня, викрито ще й у нищенні пам’ятників на місцевому кладовищі.

– У ході розслідування кримінальних проваджень за фактами обкрадань домоволодінь жителів с. Миролюбівки 47-річним місцевим жителем слідчі встановили й інші його злодіяння. Зокрема, наруги над могилами на місцевому цвинтарі, – повідомив т.в.о. начальника Житомирського відділення поліції Володимир Сокирко.

Про фігуранта відомо, що він ніде офіційно не працював і серед односельчан здобув недобру славу через агресивність та схильність до правопорушень. 

Серед іншого, до поліції надійшли кілька заяв від жителів с. Миролюбівки про те, що на кладовищі за селом хтось повалив гранітні надгробки на могилах їх рідних. Під час перевірки поліцейські з’ясували, що до цих протиправних діянь може бути причетний уже затриманий за крадіжки чоловік.

Свою вину злочинець визнав і пояснив, що на кладовище потрапив у нетверезому стані й спрямував раптову агресію на цвинтарні витвори з каменю. 

За вказаними фактами розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.297 (Наруга над могилою…) Кримінального кодексу України. Винуватець нині знаходиться під вартою. 

За сукупністю вчинених злочинів чоловікові може загрожувати до 7 років позбавлення волі.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM