У Парку Культури вкрали подаровані саджанці сакури (ФОТО)

Сьогодні, у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, сталася неприєна подія: вкрали два саджанці сакур, посаджених за програмою “Подаруй парку дерево”. Про це повідомив доректор парку Олександр Молодий, на своїй сторінці у “Facebook”.

“Хтось “гарно” святкував День Львова. Сьогодні в нас знову вкрали дві сакури, і очевидно пробували вкрасти кущ калини. Ми щиро вдячні всім добрим людям, які цього року придбали, привезли, і посадили в Парку майже сотню дерев, і кущів. Нам дуже соромно перед тими добродіями, чиї дарунки Парку були вкрадені, ми не зуміли зберегти ваші дерева. Простіть нас”, — зазначив директор у дописі.

У зв’язку з крадіжкою, керівництво парку прийняло рішення тимчасово зупинити програму “Подаруй парку дерево”. 

“Ми відновимо нашу програму тоді, коли в критичних місцях будуть встановленні камери спостереження, або ми таки зловимо хоча б одну паскуду. Якщо хтось щось бачив, чи чув, ми будемо дуже вдячні за інформацію. Всі чотири сакури були вкрадені з майданчика по вул. Зарицьких”, — додав директор.

Нагадаємо, програма “Подаруй парку дерево” діяла з 2018 року. Львів’яни могли закарбувати щасливі події життя не лише у власній пам’яті, а й у пам’яті міста, з допомогою дерева. Для цього потрібно було обрати сорт дерева, оплатити його вартість та створити текст для іменної таблички.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM