У парку “Знесіння” облаштували теренкури (фото)

У львівському міському парку “Знесіння” облаштували стежки здоров’я, або так звані теренкури. Пішохідні доріжки дають можливість проводити реабілітацію пацієнтів із різними захворюваннями, а також спонукати мешканців до здорового способу життя. Про це пише “Еспресо.TV”.

Кілька тижнів у парку “Знесіння” у Львові користуються популярністю так звані стежки здоров’я.

Теренкури — це паркові стежки різної протяжності та складності для реабілітації серцево-судинних хвороб та оздоровлення.

“Насправді це такий приклад класної кооперації між неурядовими організаціями, представниками міста, комунального підприємства і науковців. Наразі, бачимо потужні результати, які будуть корисні для всіх громадян, котрі потребуватимуть реабілітації та оздоровлення в такий спосіб за супроводом лікарів”, — розповів заступник директора ЛРП “Знесіння” Володимир Лазор.

Ззаначається, що ідея облаштувати теренкури в парку виникла понад рік тому. До її реалізації долучилося багато волонтерів: студенти-іноземці, які приїжджали за обміном, лікарі та працівники парку. У такому тандемі цьогоріч вдалося допустити вже перших відвідувачів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!