У парку «Знесіння» у Львові висадять черешні, яблуні та дуби

Опубліковано 4 Квітня 2019 о 14:00

У Львові з приходом весни продовжують озеленювати місто. Як розповіла директор парку «Знесіння» Уляна Тарас, у квітні планують провести три акції, під час яких висадять черешні, яблуні та дуби.

Про це пише прес-служба ЛМР.

Так, 11 квітня, у регіональному ландшафтному парку «Знесіння» збираються відновити черешневий гай, закладений Климентієм Шептицьким. У рамках цього заходу відбудеться прибирання території, прилеглої до черешневого гаю, висадка 50 черешень. А також для присутніх проведуть лекції з компостування та сортування відходів. Участь у відновленні гаю візьмуть активісти та волонтери.

А 13 квітня, під час загальноміської толоки у Львові, компанія «Галичфарм» збирається висадити яблуні: 30 дерев оновлять вигляд Чернечої алеї в парку «Знесіння».

«Також ми хочемо біля підніжжя гори Лева посадити дуби. Минулого року добровольці вже висаджували там дерева, однак деякі з них були понищені. Цього року ми додамо туди ще 30 дерев», — розповіла Уляна Тарас.

Львівська міська рада закликає львів’ян долучатися до озеленення міста, дбайливо ставитися до насаджень і повідомляти про випадки вандалізму.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM