У поліції назвали додаткові обставини резонансного вбивства 7-річної Марійки Борисової

У неділю, 14 березня, поліцейські Херсонщини повідомили 62-річному чоловікові про підозру у зґвалтуванні та умисному вбивстві дівчинки, що сталося у селищі Щасливе 7 березня. Підозрюваним у цьому жахливому злочині виявився односелець дитини, що підтверджувалося низкою зібраних доказів.

Нагадаємо, що, 15 березня, слідчі вже отримали результати експертизи ДНК, яка вказувала на те, що біологічні зразки чоловіка були виявлені на мотузці, якою був зав’язаний мішок із тілом дівчинки та на самому мішку.

Наразі, слідчі отримали результати ще однієї молекулярно-генетичної експертизи. Висновком експерта було підтверджено, що сперма на одязі дівчинки збігається з біологічними даними підозрюваного. На результати інших експертиз слідство ще очікує.

Також під час проведення огляду оселі підозрюваного, окрім інших предметів, слідчі перевірили комп’ютер чоловіка. В історії пошуку в інтернет-браузері поліцейські виявили численні перегляди сайтів з дитячою порнографією.

Під час вивчення особи підозрюваного встановили, що чоловік чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності: тричі — за нанесення тілесних ушкоджень і один за хуліганство. Зараз чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання та почав частково давати покази.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!