У поліції назвали основні версії загибелі громадянина Білорусі Віталія Шишова (відео)

Поліція розглядає кілька версій загибелі Віталія Шишова, зокрема — вбивство з імітуванням самогубства. Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив Ігор Клименко.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що одразу після повідомлення про зникнення Віталія Шишова, близько 15-ї години, за місцем його проживання виїхала слідчо-оперативна група, кінологи, також до пошуків долучилися військовослужбовці Нацгвардії, небайдужі люди, волонтери: «Пошуки продовжувалися до 22-ї години, велика лісова територія, важкопрохідна. З темрявою вирішили продовжувати пошуки з 5-ї ранку. За ніч розбили всю територію масиву на квадрати, додатково задіяли працівників поліції та НГУ, і приблизно о 7:40 год було знайдено тіло Віталія. Ще вчора, 2 серпня, після заяви співмешканки відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України — це навмисне вбивство».

Глава Нацполіції повідомив, що наразі поліцейські проводять комплекс заходів із метою встановлення всіх обставин смерті активіста, вилучаються всі відеозаписи з камер, допитуються можливі очевидці та свідки події.

«Слідчими перевіряюся можливі версії вчинення злочину, зокрема — вчинення самогубства або скоєння умисного вбивства з імітуванням самогубства. Це на даний момент. Ми не відкидаємо, що під час розслідування будуть і інші версії. Все це можемо дізнатися відповідно після опитування свідків, після аналізу відеокамер, проведення слідчих експериментів та ряду експертиз: судово-медичної, гістологічної, трасологічної, медико-криміналістичної та молекулярно-генетичної. Крім того, ми паралельно вивчаємо спосіб життя Віталія, його громадську діяльність», — повідомив Ігор Клименко.

Він також додав, що тілесні ушкодження на тілі загиблого — садна на обличчі та коліні — як зазначають експерти, характерні для разового падіння.

Досудове розслідування триває. Подальша інформація буде надана після проведення відповідних експертиз.

Нагадаємо, Віталія Шишова, який зник вчора знайшли повішеним у парку сьогодні у столиці.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!