У поліції не підтвердили смерть 20-річного хлопця внаслідок отруєння хімікатами (ФОТО)

Нещодавно, 20 травня, на Городенківщині (Франківська область) у селі Дубки помер молодий 20-річний хлопець. Про смерть людини повідомив Федір Туз, на сторінках місцевого ЗМІ, “Голос підпілля Городенка”

Справа набула значного суспільного резонансу, оскільки чоловік вказав, що погано хлопчині стало на пасовищі, і у реанімації його не врятували. Почались чутки, що погано йому стало через кроплення полів орендарем. І що біля пасовища є велике захоронення хімікатів, на якому невідомі особи спалювали сміття.

Подробиці цієї події надали у відділі комунікації поліції Івано-Франківської області. Там зазначають, що за даними медпрацівників Городенківської ЦРЛ 20-річного жителя села Дубки доставили у реанімацію. Проте врятувати життя пацієнта не вдалося. В третій годині ночі 21 травня хлопець помер.

В поліції спростували причину смерті, наче б то причиною смерті стало отруєння  хімічними речовинами, які нібито захоронені поблизу села, або внаслідок отруєння через окроплення  полів. 

 “В подальшому вище зазначена ймовірна причина смерті  не знайшла своє підтвердження. Так як в результаті проведення патологоанатомічного розтину  трупа встановлено причину смерті, яка настала внаслідок гострої мозкової недостатності, набряку, дислокації головного мозку,  субарахноїдального крововиливу задньої сполучної артерії (інсульт).” – повідомили правоохоронці.

 

Загрузка...