У поліції озвучили головну версію підпалу авто журналістки у Львові

Львівська журналістка “Радіо Свободи” Галина Терещук, авто якої підпалили опівночі, 30 січня, переконана, що підпал пов’язаний з її професійною діяльністю. Це також основна версія слідства.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Галицького райвідділу поліції, начальник слідчого відділу поліції Львова Василь Васько, пише “Дивись.Інфо”.

“Кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Сама журналістка, пов’язує підпал зі своєю професійною діяльністю, тому це основна версія, яку ми зараз відпрацьовуємо, досліджуємо те, що повідомила нам потерпіла”, — розповів Василь Васько.

За його словами, були проведені всі необхідні початкові слідчо-розшукові дії, вони тривають і зараз.

“Ті очевидці, які були встановлені, вже опитані, проводяться подворові обходи щодо встановлення інших очевидців і свідків, відбувається збір відео з камер та автомобільних реєстраторів. Призначені експертизи речовини, яка спричинила підпал”, — додав правоохоронець.

Інші деталі слідчих дій він розкривати відмовився, мотивуючи це інтересами слідства.

Натомість Василь Васько підтвердив, що поліція володіє відеозаписом події, який зробив свідок.

“Підійшла людина, поставила предмет на капот автомобіля, потім був спалах і почала горіти права передня частина автомобіля. Видно, що це був чоловік, обличчя якого закрите маскою або шарфом. Можна сказати, що підпал був демонстративним, бо чоловік чітко вказав свідкові саме на цю машину”, — розповів Василь Васько.

Сам відеозапис, поліція наразі оприлюднити не готова.

Як розповів начальник слідчого відділу, як і всі резонансні злочини, провадження перебуває на особистому контролі керівника нацполіції Львівщини Василя Віконського.

Як писала “Варта1”, Галина Терещук прокоментувала підпал своєї машини (відео).

Читайте також: Підпал авто журналістів у Львові: подробиці пожежі (фото)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!