У поліції повідомили, яка ситуація на трасі “Київ–Чоп” у зв’язку з перекриттям (фото, відео)

Станом на зараз, 27 листопада, на автодорозі міжнародної траси М-06 у селі Луб’яне відбувається протестна акція медичних працівників психіатричної лікарні «Заклад». Про це повідомляла “Варта1”.

“Станом на зараз, люди ще перекривають, а об’їзд ми далі організовуємо тією самою дорогою як і було. Зі сторони Стрия автомобілів зовсім немає. Зі сторони Льова є близько 50-ти вантажівок”, — повідомив заступник командира батальйону патрульної поліції Львівської області Андрій Пушкар.

Він додав, що наразі все відбувається спокійно. Працівники поліції слідкують за тим, щоб не виникало конфліктів і забезпечуюють правопорядок.

Нагадаємо, що сьогодні, близько 9:00 год. ранку, розпочалася акція працівників психіатричної лікарні «Заклад». Близько 20–30 людей ходять безперервно по пішохідному переході.

Всі транспортні засоби окрім вантажних фур скеровують в об’їзд даного перекриття. Протестувальники не повідомляють про час закінчення акції.

Читайте також:   На Львівщині внаслідок смертельної ДТП заблокована дорога (відео, фото 18+)

Як стало відомо “Варта1”,  перекривають  трасу працівники психіатричної лікарні «Заклад». Причиною перекриття стало недофінансування з боку НСЗУ.

“Стосовно проблеми фінансування «Закладу». Не потрібно проводити непотрібні пікети і перекриття доріг. Коли був міністр охорони здоров’я, ми зустрічалися з працівниками. Ми скерували з обласного бюджету часткове дофінансування. Ми робили це двічі. Але коли обласний бюджет має недоотримання 250 млн грн, ми мусимо насамперед фінансувати зокрема «ковідні» заклади, а не скеровувати на ті, які фінансуються із державного бюджету, із НСЗУ ”, — прокоментував ситуацію на брифінгу Іван Собко.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко закликав керівництво медзакладу не вдаватися до перекриття доріг. Він також наголосив, що цей медзаклад уже двічі дофінансовували з обласного бюджету.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!